Publiva Oy, Lasten Keskus ja Kirjapaja

OSOITE

Sörnäistenkatu 1
00580 Helsinki

info@lastenkeskus.fi
info@kirjapaja.fi

Sähköpostit
Sähköpostit toimivat kaikille työntekijöille kolmessa muodossa:

etunimi.sukunimi@lastenkeskus.fi
etunimi.sukunimi@kirjapaja.fi
etunimi.sukunimi@publiva.fi

TILAUKSET JA TARJOUSPYYNNÖT

Seurakuntamyynti
(Espoon, Mikkelin, Kuopion
ja Oulun hiippakunnat)

Myyntipäällikkö
Juha Kaikusalo
050 356 3990
juha.kaikusalo@kirjapaja.fi

TILAUKSET JA TARJOUSPYYNNÖT

Päiväkotimyynti
(Koko Suomi)

Seurakuntamyynti
(Turun, Tampereen, Helsingin
ja Lapuan hiippakunnat)

Asiakkuuspäällikkö
Jukka Jylhä
0400 508241
jukka.jylha@kirjapaja.fi

LEHTITILAUKSET

Lehtitilaus- ja laskutusasiat:

Tilaajapalvelu/Jaicom
Puuvillakatu 4 C 4
30100 FORSSA

lastenkeskus@atex.com
03 4246 5376

MYYNTI, MARKKINOINTI JA VIESTINTÄ

Markkinointipäällikkö
Mirja Suvanto-Larmala
09 6877 4534
050 371 0448
mirja.suvanto-larmala@publiva.fi

Mediakoordinaattori
Minna Vatja
09 6877 4543

Arvostelukappaleet medialle
minna.vatja@publiva.fi

KIRJAKAUPPATILAUKSET JA TOIMITUKSET

Kirjavälitys Oy
010 345 1520
asiakaspalvelu@kirjavalitys.fi

HALLINTO

Toimitusjohtaja
Sami Ojala
044 371 3062
sami.ojala@publiva.fi

Tietohallintojohtaja
Jaakko Luumi
09 6877 4555
jaakko.luumi@publiva.fi

Taloushallinnon assistentti
Anna Mylläri
044 727 2448
anna.myllari@publiva.fi

KUSTANTAMINEN

KIRJAPAJA

Kustannuspäällikkö
Eeva Johansson
09 6877 4515
eeva.johansson@kirjapaja.fi

LASTEN KESKUS

Kustannuspäällikkö
Tanja Poskela
09 6877 4539
tanja.poskela@lastenkeskus.fi

KUSTANNUSTOIMITTAJAT

Sanna Hytti
050 591 1077
sanna.hytti@lastenkeskus.fi

Taru Nieminen
044 382 2501
taru.nieminen@kirjapaja.fi

Maaria Pätsi
09 6877 4561
maaria.patsi@kirjapaja.fi

Rauna Sirola
09 6877 4535
rauna.sirola@lastenkeskus.fi

KULKUYHTEYDET

Osoitteemme on Sörnäistenkatu 1, 00580 Helsinki. Löydät meidät siis Kalasatamasta. Toimistomme sijaitsee kävelymatkan päässä Kalasataman metroasemalta.